Cup - Football -  Estonia

Cup

  • Latest results
  • Show more matches
    • 1/32
    team logoKadrina SK Moe
    team logoTallinna Depoo
    team logoFC Sillamae
     
    team logoNomme Kalju
     
    28:06FC -NOMDetails
    team logoLevadia
    team logoNomme United
    team logoImavere Forss
    team logoNarva Trans
    29:06IMA-NARDetails
    team logoKalev Sillamae
    team logoViljandi JK Tulevik II
    team logoFC Helios Tartu
    0
    team logoFlora
    13
    04:07FC -FLO0:13Details
    team logoTallinna Jk Augur
    team logoPaide Flora
    team logoLevadia
    4
    team logoNomme United
    1
    07:07LEV-NOM4:1Details
    team logoFc Teleios
    team logoKohtla-Nomme
    team logoJalgpallihaigla
    0
    team logoValga FC Warrior
    7
    08:07JAL-VAL0:7Details
    team logoRumori Calcio
    team logoKalev Tallinna
    team logoWelco Elekter
     
    team logoFlora
     
    16:07WEL-FLODetails
    team logoFC Helios Tartu
    team logoFlora
    team logoKalev Sillamae
    4
    team logoViljandi JK Tulevik II
    2
    17:07KAL-VIL4:2Details
    team logoJoker
    team logoParnu JK Poseidon
    team logoRumori Calcio
    1
    team logoKalev Tallinna
    8
    17:07RUM-KAL1:8Details
    team logoJogeva Noorus 96
    team logoFC Otepaa
    team logoTallinna Jk Augur
    1
    team logoPaide Flora
    15
    13:07TAL-PAI1:15Details
    team logoEston Villa
    team logoElva
    team logoJarva-Jaani
     
    team logoTallinna FC Zapoos
     
    18:07JAR-TALDetails
    team logoMarjamaa Kompanii
    team logoFC Zenit Tallinn
    team logoKuressaare
     
    team logoVaimastvere Sk Illi
     
    25:07KUR-VAIDetails
    team logoVastseliina
    team logoSantos Tartu
    team logoEston Villa
     
    team logoElva
     
    18:07EST-ELVDetails
    team logoJk Tabasalu
    team logoFC Lelle
    team logoTallinna Charma
     
    team logoFC Lelle
     
    18:07QUE-FC Details
    team logoViimsi-2
    team logoFC Maksatransport
    team logoMaardu U21
     
    team logoPohja-Tallinna JK Volta II
     
    18:07MAA-POHDetails
    team logoLaanemaa
    team logoNomme Kalju-3
    team logoVastseliina
     
    team logoSantos Tartu
     
    18:07VAS-SANDetails
    team logoJalgpallihaigla
    team logoValga FC Warrior
    team logoViimsi-2
     
    team logoFC Maksatransport
     
    18:07VII-FC Details
    team logoPiraaja
    team logoTartu FC Helios II
    team logoFC NPM Silmet
     
    team logoParnu Jk Vaprus
     
    18:07FC -PARDetails
    team logoJarva-Jaani
    team logoTallinna FC Zapoos
    team logoJogeva Noorus 96
     
    team logoFC Otepaa
     
    18:07JOG-FC Details
    team logoMaarjamäe FC Igiliikur
    team logoQueens Park Rangers
    team logoJarve
    2
    team logoTammeka (Women)
    2
    18:07QUE-TAM0:2Details
    team logoKadrina SK Moe
     
    team logoTallinna Depoo
     
    18:07KAD-TALDetails
    team logoAmbla Vallameeskond
     
    team logoViimsi
     
    18:07AMB-VIIDetails
    team logoLaanemaa
     
    team logoNomme Kalju-3
     
    18:07LAA-NOMDetails
    team logoJoker
     
    team logoParnu JK Poseidon
     
    25:07JOK-PARDetails
    team logoFlora U21
     
    team logoMaardu United II
     
    18:07FLO-MAADetails
    team logoKose
     
    team logoKoeru SK
     
    18:07KOS-KOEDetails
    team logoMarjamaa Kompanii
     
    team logoFC Zenit Tallinn
     
    18:07MAR-FC Details
    team logoTarvas
    0
    team logoLegion
    3
    18:07TAR-LEG0:3Details
    team logoFc Aksi Wolves
     
    team logoMaardu United
     
    18:07FC -MAADetails
    team logoPiraaja
     
    team logoTartu FC Helios II
     
    24:07PIR-TARDetails
    team logoFc Teleios
    4
    team logoKohtla-Nomme
    1
    16:07FC -KOH4:1Details
    team logoMaarjamäe FC Igiliikur
    team logoQueens Park Rangers