Cup - Football -  Czech Republic

Cup: playoff

  • Round 1
  • Round 1
  • Round 2
  • Round 3
  • Quarterfinals
  • Semifinals
team logoAritma Prague
 
team logoN. Byskovice
 
04:08ARI-N. Details
team logoFK Ostrov
 
team logoRakovnik
 
04:08FK -RAKDetails
team logoFC Olesnice
 
team logoSan Sumperk
 
28:07FC -SANDetails
team logoSlovan Rosice
 
team logoDosta Bystrc Kninicky
 
28:07SLO-DOSDetails
team logoZdar Nad Sazavou
 
team logoFC Slovan Havlickuv Brod
 
28:07ZDA-FC Details
team logoPencin Turnov
1
team logoPolaban Nymburk
0
05:08PEN-POL1:0Details
team logoFC Horky Nad Jizerou
2
team logoMotorlet
0
05:08FC -MOT2:0Details
team logoFC Jilove
 
team logoLitomerice
 
05:08FC -LITDetails
team logoFK Jindrichuv Hradec 1910
 
team logoTJ Tatran Sedlcany
 
04:08FK -TJ Details
team logoDetmarovice
0
team logoHavirov
1
29:07DET-HAV0:1Details
team logoHermanice
 
team logoOdra
 
28:07HER-ODRDetails
team logoTj Baník Nove Sedlo
 
team logoKladno
 
05:08TJ -KLADetails
team logoBanik Sous
 
team logoViktoria Marianske Lazn
 
05:08BAN-VIKDetails
team logoApos
 
team logoLisen
 
28:07APO-LISDetails
team logoTJ Prestice
 
team logoMeteor Prague
 
04:08TJ -METDetails
team logoFC Rokycany
 
team logoKlatovy 1898
 
04:08FC -KLADetails
team logoFK Dukla Jizni Mesto
 
team logoHostoun
 
05:08FK -HOSDetails
team logoTJ Tatran Rakovnik
 
team logoFC Chomutov
 
05:08TJ -FC Details
team logoFK Olympie Brezova
 
team logoAdmira Praha
 
04:08FK -ADMDetails
team logoTJ Druzstevnik Velky Beranov
 
team logoPolna
 
29:07TJ -POLDetails
team logoAfc Humpolec
 
team logoZdirec N D
 
29:07AFC-ZDIDetails
team logoHranice
0
team logoSokol Usti
0
28:07HRA-SOK0:0Details
team logoFK Bospor Bohumin
 
team logoHlucin
 
28:07FK -HLUDetails
team logoN. Byskovice
 
team logoSlovan Velvary
 
15:08N. -SLODetails
team logoRakovnik
0
team logoBanik Sokolov
4
15:08RAK-BAN0:4Details
team logoSan Sumperk
 
team logoUnex Unicov
 
15:08SAN-UNEDetails
team logoSlovan Rosice
3
team logoHodonin
1
15:08SLO-HOD3:1Details
team logoZdar Nad Sazavou
 
team logoZbrojovka BRNO
 
22:08ZDA-ZBRDetails
team logoPencin Turnov
 
team logoStechovice
 
15:08PEN-STEDetails
team logoFC Horky Nad Jizerou
 
team logoDobrovice
 
15:08FC -DOBDetails
team logoLitomerice
2
team logoVarnsdorf
0
15:08LIT-VAR2:0Details
team logoFK Jindrichuv Hradec 1910
 
team logoDynamo Ceske Budejovice
 
21:08FK -DYNDetails
team logoHavirov
1
team logoOdra
3
15:08HAV-ODR1:3Details
team logoSK Jiskra Rymarov
 
team logoTrinec
 
14:08SK -TRIDetails
team logoKladno
2
team logoKarlovy Vary
0
15:08KLA-KAR2:0Details
team logoViktoria Marianske Lazn
1
team logoUsti Nad Labem
4
21:08VIK-UST1:4Details
team logoLisen
1
team logoProstejov
0
15:08LIS-PRO1:0Details
team logoTJ Prestice
 
team logoDomazlice
 
15:08TJ -DOMDetails
team logoKlatovy 1898
1
team logoMas Taborsko
2
14:08KLA-MAS1:2Details
team logoHostoun
 
team logoVysehrad
 
15:08HOS-VYSDetails
team logoTJ Tatran Rakovnik
 
team logoLoko Vltavin
 
14:08TJ -LOKDetails
team logoAdmira Praha
1
team logoKraluv Dvur
0
15:08ADM-KRA1:0Details
team logoPolna
6
team logoAfc Humpolec
1
15:08POL-AFC6:1Details
team logoHranice
 
team logoFK Bospor Bohumin
 
15:08HRA-FK Details
team logoSlovan Velvary
0
team logoBanik Sokolov
1
28:08SLO-BAN0:1Details
team logoUnex Unicov
0
team logoBanik Ostrava
2
28:08UNE-BAN0:2Details
team logoSlovan Rosice
0
team logoZbrojovka BRNO
2
05:09SLO-ZBR0:2Details
team logoStechovice
1
team logoSlovan Liberec
5
05:09STE-SLO1:5Details
team logoDobrovice
0
team logoBohemians 1905
3
29:08DOB-BOH0:3Details
team logoLitomerice
0
team logoDynamo Ceske Budejovice
2
29:08LIT-DYN0:2Details
team logoOdra
0
team logoTrinec
4
04:09ODR-TRI0:4Details
team logoKladno
1
team logoUsti Nad Labem
2
04:09KLA-UST1:2Details
team logoLisen
0
team logoKarvina
4
29:08LIS-KAR0:4Details
team logoDomazlice
 
team logoMas Taborsko
 
28:08DOM-MASDetails
team logoHostoun
 
team logoLoko Vltavin
 
29:08HOS-LOKDetails
team logoAdmira Praha
0
team logoTeplice
6
29:08ADM-TEP0:6Details
team logoPolna
2
team logoHranice
1
29:08POL-HRA2:1Details
team logoBanik Sokolov
1
team logoBanik Ostrava
2
25:09BAN-BAN1:2Details
team logoZbrojovka BRNO
0
team logoSlovan Liberec
1
26:09ZBR-SLO0:1Details
team logoBohemians 1905
1
team logoDynamo Ceske Budejovice
0
03:10BOH-DYN1:0Details
team logoSigma Olomouc
7
team logoTrinec
0
26:09SIG-TRI7:0Details
team logoSlavia Praha
2
team logoUsti Nad Labem
0
26:09SLA-UST2:0Details
team logoKarvina
2
team logoMas Taborsko
0
10:10KAR-MAS2:0Details
team logoLoko Vltavin
1
team logoTeplice
2
26:09LOK-TEP1:2Details
team logoPolna
1
team logoSparta Prague
4
02:10POL-SPA1:4Details
team logoBanik Ostrava
1
team logoSlovan Liberec
0
03:04BAN-SLO1:0Details
team logoBohemians 1905
1
team logoSigma Olomouc
0
03:04BOH-SIG1:0Details
team logoSlavia Praha
5
team logoKarvina
0
02:04SLA-KAR5:0Details
team logoTeplice
1
team logoSparta Prague
2
02:04TEP-SPA1:2Details
team logoBanik Ostrava
1
team logoBohemians 1905
0
24:04BAN-BOH1:0Details
team logoSlavia Praha
3
team logoSparta Prague
0
24:04SLA-SPA3:0Details