Belarus Cup - Football -  Belarus

Belarus Cup: playoff

  • Round 1
  • 1/16
  • 1/8
  • Quarterfinals
team logoMolodechno Dussh4
 
team logoQueens Park Rangers
 
13:06MOL-ZABDetails
team logoKlechesk
 
team logoGranit
 
13:06KLE-GRADetails
team logoOsipovichi
2
team logoSlavia Mozyr
3
13:06OSI-SLA2:3Details
team logoPrypyat
 
team logoBelshina
 
13:06PRY-BELDetails
team logoFC Polotsk
2
team logoOrsha
3
13:06FC -ORS2:3Details
team logoCementnik
0
team logoVolna
5
13:06CEM-VOL0:5Details
team logoNeman-Agro
1
team logoGomelzheldortrans
3
13:06NEM-GOM1:3Details
team logoSdushor-Mtz-Syabar
0
team logoUzda
3
13:06SDU-UZD0:3Details
team logoOshmyany
 
team logoZvezda-BGU
 
13:06OSH-ZVEDetails
team logoGorki
0
team logoSlonim
2
13:06GOR-SLO0:2Details
team logoSmiavtotrans
 
team logoBaranovichi
 
13:06SMI-BARDetails
team logoKrumkachi
 
team logoYuas-Dush
 
13:06KRU-QUEDetails
team logoEnergetik-Bgatu
 
team logoKhimik Svetlogorsk
 
13:06ENE-KHIDetails
team logoVictoria Maryina Gorka
 
team logoLida
 
13:06VIC-LIDDetails
team logoSputnik Rechica
0
team logoSmorgon
1
13:06SPU-SMO0:1Details
team logoMontazhnik
 
team logoNaftan
 
11:06MON-NAFDetails
team logoQueens Park Rangers
 
team logoShakhter Soligorsk
 
29:07ZAB-SHADetails
team logoKlechesk
 
team logoDinamo Brest
 
29:07KLE-DINDetails
team logoSlavia Mozyr
3
team logoLuch Minsk
2
29:07SLA-LUC3:2Details
team logoBelshina
3
team logoNeman Grodno
1
28:07BEL-NEM3:1Details
team logoOrsha
0
team logoVitebsk
4
24:07ORS-VIT0:4Details
team logoVolna
0
team logoTorpedo Belaz
2
27:07VOL-TOR0:2Details
team logoGomelzheldortrans
3
team logoDnepr Mogilev
2
28:07GOM-DNE3:2Details
team logoUzda
2
team logoSmolevichi-Sti
3
28:07UZD-SMO2:3Details
team logoZvezda-BGU
0
team logoBATE
1
11:07ZVE-BAT0:1Details
team logoSlonim
 
team logoGorodeya
 
28:07SLO-GORDetails
team logoSmiavtotrans
1
team logoGomel
6
28:07SMI-GOM1:6Details
team logoYuas-Dush
 
team logoIsloch
 
29:07YUA-ISLDetails
team logoEnergetik-Bgatu
0
team logoDinamo Minsk
7
29:07ENE-DIN0:7Details
team logoLida
0
team logoMinsk
3
27:07LID-MIN0:3Details
team logoSmorgon
0
team logoTorpedo-MAZ
4
29:07SMO-TOR0:4Details
team logoNaftan
0
team logoSlutsk
1
28:07NAF-SLU0:1Details
team logoShakhter Soligorsk
0
team logoDinamo Brest
0
26:09SHA-DIN0:0Details
team logoSlavia Mozyr
0
team logoBelshina
1
03:10SLA-BEL0:1Details
team logoVitebsk
0
team logoTorpedo Belaz
1
11:08VIT-TOR0:1Details
team logoGomelzheldortrans
3
team logoSmolevichi-Sti
0
11:08GOM-SMO3:0Details
team logoBATE
1
team logoGorodeya
0
17:11BAT-GOR1:0Details
team logoGomel
0
team logoIsloch
2
12:08GOM-ISL0:2Details
team logoDinamo Minsk
2
team logoMinsk
0
12:08DIN-MIN2:0Details
team logoTorpedo-MAZ
0
team logoSlutsk
2
12:08TOR-SLU0:2Details
team logoShakhter Soligorsk
51
team logoBelshina
00
10:03SHA-BEL5:0Details15:03BEL-SHA0:1Details
team logoVitebsk
12
team logoGomelzheldortrans
01
09:03VIT-GOM1:0Details16:03GOM-VIT1:2Details
team logoBATE
10
team logoIsloch
11
09:03BAT-ISL1:1Details14:03ISL-BAT1:0Details
team logoDinamo Minsk
20
team logoSlutsk
01
10:03DIN-SLU2:0Details15:03SLU-DIN1:0Details