Belarus Cup - Football -  Belarus

Belarus Cup

  • Latest results
  • Show more matches
    • Round 1
    • 1/16
    • 1/8
    • Quarterfinals
    team logoMolodechno Dussh4
     
    team logoQueens Park Rangers
     
    13:06MOL-ZABDetails
    team logoKlechesk
     
    team logoGranit
     
    13:06KLE-GRADetails
    team logoOsipovichi
    2
    team logoSlavia Mozyr
    3
    13:06OSI-SLA2:3Details
    team logoPrypyat
     
    team logoBelshina
     
    13:06PRY-BELDetails
    team logoFC Polotsk
    2
    team logoOrsha
    3
    13:06FC -ORS2:3Details
    team logoCementnik
    0
    team logoVolna
    5
    13:06CEM-VOL0:5Details
    team logoNeman-Agro
    1
    team logoGomelzheldortrans
    3
    13:06NEM-GOM1:3Details
    team logoSdushor-Mtz-Syabar
    0
    team logoUzda
    3
    13:06SDU-UZD0:3Details
    team logoOshmyany
     
    team logoZvezda-BGU
     
    13:06OSH-ZVEDetails
    team logoGorki
    0
    team logoSlonim
    2
    13:06GOR-SLO0:2Details
    team logoSmiavtotrans
     
    team logoBaranovichi
     
    13:06SMI-BARDetails
    team logoKrumkachi
     
    team logoYuas-Dush
     
    13:06KRU-QUEDetails
    team logoEnergetik-Bgatu
     
    team logoKhimik Svetlogorsk
     
    13:06ENE-KHIDetails
    team logoVictoria Maryina Gorka
     
    team logoLida
     
    13:06VIC-LIDDetails
    team logoSputnik Rechica
    0
    team logoSmorgon
    1
    13:06SPU-SMO0:1Details
    team logoMontazhnik
     
    team logoNaftan
     
    11:06MON-NAFDetails
    team logoQueens Park Rangers
     
    team logoShakhter Soligorsk
     
    29:07ZAB-SHADetails
    team logoKlechesk
     
    team logoDinamo Brest
     
    29:07KLE-DINDetails
    team logoSlavia Mozyr
    3
    team logoLuch Minsk
    2
    29:07SLA-LUC3:2Details
    team logoBelshina
    3
    team logoNeman Grodno
    1
    28:07BEL-NEM3:1Details
    team logoOrsha
    0
    team logoVitebsk
    4
    24:07ORS-VIT0:4Details
    team logoVolna
    0
    team logoTorpedo Belaz
    2
    27:07VOL-TOR0:2Details
    team logoGomelzheldortrans
    3
    team logoDnepr Mogilev
    2
    28:07GOM-DNE3:2Details
    team logoUzda
    2
    team logoSmolevichi-Sti
    3
    28:07UZD-SMO2:3Details
    team logoZvezda-BGU
    0
    team logoBATE
    1
    11:07ZVE-BAT0:1Details
    team logoSlonim
     
    team logoGorodeya
     
    28:07SLO-GORDetails
    team logoSmiavtotrans
    1
    team logoGomel
    6
    28:07SMI-GOM1:6Details
    team logoYuas-Dush
     
    team logoIsloch
     
    29:07YUA-ISLDetails
    team logoEnergetik-Bgatu
    0
    team logoDinamo Minsk
    7
    29:07ENE-DIN0:7Details
    team logoLida
    0
    team logoMinsk
    3
    27:07LID-MIN0:3Details
    team logoSmorgon
    0
    team logoTorpedo-MAZ
    4
    29:07SMO-TOR0:4Details
    team logoNaftan
    0
    team logoSlutsk
    1
    28:07NAF-SLU0:1Details
    team logoShakhter Soligorsk
    0
    team logoDinamo Brest
    0
    26:09SHA-DIN0:0Details
    team logoSlavia Mozyr
    0
    team logoBelshina
    1
    03:10SLA-BEL0:1Details
    team logoVitebsk
    0
    team logoTorpedo Belaz
    1
    11:08VIT-TOR0:1Details
    team logoGomelzheldortrans
    3
    team logoSmolevichi-Sti
    0
    11:08GOM-SMO3:0Details
    team logoBATE
    1
    team logoGorodeya
    0
    17:11BAT-GOR1:0Details
    team logoGomel
    0
    team logoIsloch
    2
    12:08GOM-ISL0:2Details
    team logoDinamo Minsk
    2
    team logoMinsk
    0
    12:08DIN-MIN2:0Details
    team logoTorpedo-MAZ
    0
    team logoSlutsk
    2
    12:08TOR-SLU0:2Details
    team logoShakhter Soligorsk
    51
    team logoBelshina
    00
    10:03SHA-BEL5:0Details15:03BEL-SHA0:1Details
    team logoVitebsk
    12
    team logoGomelzheldortrans
    01
    09:03VIT-GOM1:0Details16:03GOM-VIT1:2Details
    team logoBATE
    10
    team logoIsloch
    11
    09:03BAT-ISL1:1Details14:03ISL-BAT1:0Details
    team logoDinamo Minsk
    20
    team logoSlutsk
    01
    10:03DIN-SLU2:0Details15:03SLU-DIN1:0Details